POLAR HOUSE
БУДІВНИЦТВО ЗАМІСЬКИХ БУДИНКІВ
UA RU
391035_7976
Головна
/
Послуги
/
SIP - панелі

SIP - панели

Що собою являють SIP-панелі?

Слово SIP означає - структурна ізоляційна панель. Цей будівельний матеріал являє собою конструкцію з трьох шарів: дві плити ОСП і шар пінополістиролу посередині. З використанням поліуретанового клею, під тиском в 18 тонн, ці складові з'єднуються між собою. Панелі випускають двох видів: стінові та перекриття.

Охарактеризуємо основні складові
 • Орієнтована стружкова плита (ОСП) - 97% матеріалу складає деревна стружка, складена в кілька шарів і склеєна з допомогою різних смол. В трісках зберігаються всі корисні властивості деревини, але при цьому відсутні різні дефекти: сучки, зміна напрямку волокон. Для додання еластичності і міцності плиті, тріски в процесі склеювання розташовуються в різних напрямках, в зовнішніх шарах вони розміщені поздовжньо, у внутрішніх - поперечно. Завдяки такій різноспрямованою орієнтуванні, а також спеціальній обробці, що забезпечує водонепроникність, стійкість до виникнення цвілі, гниття, плита стає ідеальним будівельним матеріалом.

 • Пінополістирол - розташовується в середині СИП-панелі, на 98% складається з повітря, а решта 2% - стирол. Пінопласт є екологічно чистим і нетоксичним матеріалом, відрізняється тривалим терміном експлуатації, невеликою вагою, а також високими теплоізоляційними характеристиками. Завдяки наведеним властивостями, матеріал є найбільш затребуваним утеплювачем в будівельних роботах.

sip_24

 

Існують певні якості даного матеріалу, які обумовлюють їх ефективність і затребуваність в порівнянні з іншими будматеріалами:

 • Підвищене збереження тепла будови в 1,5-2 рази;
  Прискорений монтаж - будинок «під ключ» буде готовий вже через 3 місяці з початку будівельних робіт;
  Посилення і надання міцності конструкції будівлі;
  СИП-панелі не схильні до деформації під час експлуатації;
  можна зводити полегшений каркас, тому що деяке навантаження візьме на себе сама панель;
  Еко-матеріал - панель на 97% складається з деревної тріски, а просочення, воски, наповнювачі і пінополістирол повністю нешкідливі для здоров'я;
  Панелі рівні, завдяки цьому можна відразу виконувати обробку приміщення, що дозволить істотно заощадити в часі і засобах, тому що не потрібно буде виконувати шпаклівку;

 • СИП-панелі не потребують утеплення;
  Невелика товщина плити дає можливість майже на 30% збільшити корисну площу приміщення.

 

Швидкість будівництва


Завдяки точній заводській збірці можливість шлюбу практично зводиться до нуля. Легка вага (одна панель площею в 3м² і товщиною в 174-224 мм важить не більш 60кг) значно спрощує (і здешевлює!) Процес транспортування і складання будинку. Котедж PolarHouse збирається прямо на місці і без використання важкої техніки - для складання одного котеджу цілком достатньо 3-4 чоловік.

 

Міцність


Характеристики довговічності і міцності будинків PolarHouse відчутно перевершують аналогічні характеристики будівель з колоди і бруса. Сейсмостійкість наших котеджів дозволяє відчувати себе в безпеці під час землетрусу до 9 балів.

 

Вогнестійкість

Третя ступінь вогнестійкості, якій відповідають котеджі, побудовані згідно технологіям PolarHouse, забезпечує стримування вогню протягом однієї години. Додатковий захист при пожежі забезпечується антипиреном, який входить до складу кожної панелі PolarHouse і надає матеріалу властивість самозагасання. Герметичність споруди, щільні стики панелей перешкоджають задимлення приміщення і поширенню вогню.

 

Звукопоглинання

Сендвіч-панелі PolarHouse ефективно поглинають звук завдяки своїй структурі, а особливо середнього прошарку пінополістиролу, розташованому по всьому периметру кожної панелі і не пропускає повітря і коливання. За якістю звукопоглинання сендвіч-панель аналогічна цегляній стіні товщиною в 2,5 метра, і її звуковбирна здатність досягає 72 дБ, зводячи вплив шуму на мешканців будинку до мінімуму.

Рассчитать стоимость работ
Оставьте заявку наш менеджер перезвонит вам в течение 10 минут
Це поле є обов'язковим для заповнення
Ваше имя:
*
Це поле є обов'язковим для заповнення
Телефон:
*
like
Спасибо! Форма отправлена
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Связаться с нами
Це поле є обов'язковим для заповнення
Ваше имя:*
Це поле є обов'язковим для заповнення
Телефон:*
Це поле є обов'язковим для заповнення
Пользовательское соглашение
*
Скрытое поле:
Спасибо! Форма отправлена